Nilo Club – kim jesteśmy i jak to się zaczęło

Witamy Cię w klubie Nilo, żyrafy o wielkim sercu!

To miejsce powstało z wielkiej miłości do dzieci, zrozumienia ich rozwoju, potrzeb i emocji. Dzieci dodają skrzydeł – i nam właśnie takie wyrosły!
Kasia i Marzena – mamy, które zafascynowały się tym co siedzi w głowach swoich maluchów i procesem ich rozwoju. Inspiracją stały się dla nas pedagogika Marii Montessori, metoda samoregulacji Self-reg, książki Jaspera Juul’a oraz Marshall’a B. Rosenberg’a.

Dzięki tej wiedzy dokonałyśmy małych-wielkich rewolucji w naszych domach -rezygnując z całej góry przedmiotów! Wyselekcjonowałyśmy tylko takie zabawki, które wspierają naturalny rozwój dzieci i równowagę emocjonalną. Dziś widzimy jak wielką przyniosło to korzyść!

Naszą misją jest tworzenie świadomej społeczności, które tak jak my wierzy, że rodzicielstwo to forma tworzenia przyszłości świata i traktuje je bardzo poważnie. „Każdego człowieka na tym świecie ukształtowało dziecko, którym kiedyś był. [M. Montessori]”

W Nilo Club uważnie selekcjonujemy każdy produkt, wybierając wyłącznie najwyższej jakości zabawki, które są zgodne z naszą filozofią. Zanim trafią do sprzedaży, są jeszcze testowane w naszych „domowych laboratoriach” przez małych-wielkich ekspertów.

Jesteśmy pewne, że Wasze Maluchy również pokochają te zabawki!

Zapraszamy Cię też na naszego bloga „Kamienie Nilowe”, gdzie zgłębiamy tematy, bliskie sercu każdego Rodzica. Zachęcamy do dyskusji i dzielenia się Twoimi doświadczeniami!

Kasia i Marzena